?

Log in

No account? Create an account

Зупинити "мусорське" свавілля!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Social capital

  • less than 10
Name:
Проти "мусорської" міліції в Україні
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
Як мєнти порушують наші права і як з цим боротися...
free counters

Ця спільнота – про діяння українських «мусорів», про поганих мєнтів, які знущаються на українськими людьми, калічать і убивають їх, нищать своїми брудними лапами віру в справедливість та перекреслюють будь-які сподівання на порядну владу.

В українській міліції сьогодні проходять службу сотні тисяч міліціонерів, хоча багато хто з них є порядними людьми, ми, учасники цієї спільноти, вважаємо, що міліцейська система є спрямованою на впровадження політики державного рекету, співпраці з організованою злочинністю та насильство над людьми.
Тому що «мусорам» так вигідно, тому що це їхній «хліб», вірніше не хліб, а ікра, іномарки, «хатинки», «тьолки», «полювання-рибалки» тощо.

Сьогодні зброю мають бандити і міліція, суспільство не здатне себе захистити.
Прокуратура і суди, які мають слідкувати за дотриманням міліцією прав людини, входять до спільного з «мусорами» злочинного синдикату. Тому наш захист – це правда і небайдужість.

У цій спільноті ми подамо дайджест інформації про злочини, які вчиняють «мусори», про те, як колеги цих «мусорів» прикривають злочинців.
Ми спробуємо подавати якомога більше правдивої інформації, відслідковувати розвиток кожної тривожної події.
Ми будемо уважно стежити за тим, як працюють інституції громадського контролю за МВС, чи ефективним є новостворене при МВС Управління моніторингу і захисту прав людини.
Ми впевнені, що наша спільнота буде надзвичайно цікавою не лише для «маленьких українців», як любить нас принизливо називати наш Президент, ми сподіваємося на зацікавленість і співпрацю журналістів, особливо тоді, коли Ваші ЗМІ, побоюючись «мусорської» помсти, відмовляються друкувати Ваші матеріали.
Якщо Ви стали жертвою незаконних дій українських «мусорів», якщо постраждали від катувань, принижень, вимагань, зазнали інших форм «ментівського бєспрєдєлу» - Вам сюди.
Розкажіть усім правду, тому що вона потрібна суспільству.
Тому що інколи ми зможемо об‘єднатися і допомогти Вам. Ми – люди, а не бидло, ми найняли міліцію для того, аби захистити нас від злочинності, а не бути фактором небезпеки для нас.
Наразі ми змушені боятися нашої міліції, якій ми не довіряємо. Але тільки ми самі зможемо змінити і очистити наші правоохоронні органи.
А для цього нам потрібно знати усю правду.
Зокрема і про брудних українських «мусорів»!

Запрошуємо Вас приєднатися до найбільшої в Україні безкоштовної електронної розсилки про права людини - UKRRIGHTS.

Для приєднання треба відвідати ЦЕ ПОСИЛАННЯ та зареєструватись.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
Получать журнал [info]ua_antiment на E-mail:

rss2email.ru

Categories

армия, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, финансы, животные, путешествия, медицина, авто, дизайн, эзотерика, дети, it, производство, россия, 18+, театр, беларусь

Social capital

  • less than 10

Statistics