Анонс: 13-40 вівт. 25.06.19 суд по катуванням АБО "Явка" вибита під тортурами - як єдиний доказ

Анонс: 13-40 вівт. 25.06.2019 суд по тортурам\катуванням Проекту "Вбивці, які не вбивали" в м.Миколаєві
АБО "Явка" вибита під тортурами - як єдиний доказ в справі про вбивство!

Його вішали на дибу - підвішували в наручниках на дерево в лєсополосє.
Цей вид катувань називається ще "палестинське підвішування". Навіть середньовічні інквізитори в Європі не завжди використували цей метод тортур - тому що він вважався дуже жорстоким.

Але 20-ти річному хлопцю Колі- не було в чому зізнаватися. Він нікого ніколи не вбивав!
Тоді співробітники міліції Миколаївщини сказали, що зараз сюди (в ліс) привезуть жінку і дитину Колі, і так само підвісять на дерево. Тракторист Коля - не сумнівався, що так і буде.
Тому погодився підписати все, що йому давали підписувати співробітники угро і прокурор Тимур Волковський - при чому без присутності адвоката.
Коля за 120 (сто двадцять) діб, проведених у переповненому підвалі Вознесенського РОВД - без туалету, без вентиляції, без прогулянок, без їжі і достатньої кількості водиводи, без доступу до адвокатів чи переписки із зовнішнім світом,
(що гордо іменувався "ІТТ" м. Вознесенськ) підписав цілу пачку "явок" з повинною!
Де "зізнався" у двох вбивствах-"глухарях", і одному розбійному нападі.

Пізніше, його пресували вже під час суду. Прокурори погрожували, що якщо він змінить покази в суді - він до вироку просто не доживе.
Коля в суді спочатку говорив, що він нікого не вбивав.
Що випливає, доречі, з матеріалів справи.
Але погрози прокурорів спрацювали - і під кінець суду хлопець зламався і знову "зізнався" в тому, чого не робив!
Касація в складі "сучої" трійки Верховного суду під головуванням судді Верещак Віри Миколаївни, Заголдного Володимира Вікторовича, Колесника Миколи Андрійовича -судила тракториста Сливоцького - БЕЗ АДВОКАТА. І визнала його винним у скоєнні вбивств. І при цьому у рішенні касації "судді" ВСУ посилалась лише на "явки", які Коля-тракторист підписав, перебуваючи в підвалі Вознесенського РОВД на протязі 120 діб, і знову - без адвокатів!
"Явка" вибита під тортурами - як єдиний доказ в справі про вбивство!

Пізніше адвокати Проекту "Вбивці, які не вбивали" - з допомогою журналістів - знайшли справжнього серійного вбивцю Таборовського маніяка Сергія Кравченко,
який 17 вереснгя 2003 року задушив і намагався згвалтувати одну із жертв - Вєру Кришталь,
яку доблєсні миколаївські міліціонери-прокурори і судді повісили на тракториста.
Нині КОля-троакторист відсидів вже 15 (п"ятнадцять) років за 2 "глухаря" - два вбивства, які він - не вчиняв.

Всі ці факти зафіксовані в матеріалах кримінального провадження прокуратури Миколаївщини:
КП №42013160190000018 по ст.365 КК по катуванням Сливоцького.
Але Обл.Прокуратура часів правління Юрія Віталійовича Сейшельського - зокрема люди ставлєнніка Луценка - Тараса Дунаса - закрили дане кримінальне провадження по тортурам і катуванням проти ментів і прокурорів.

У вівторок - відбудеться черговий суд проти прокуратури Миколаївщини,
яка вигоражує катів у погонах - тих, хто організував і практикував тортури, катування і тримання у переповненому підвалі Вознесенського РОВД тракториста Сливоцького.

Справу слухає пан Суддя Дірко з Центрального райсуду м.Миколаєва.

Анонс: 13-40 вівт. 25.06.2019
Адреса суду: вулиця Декабристів, 41/12, м.Миколаїв, Центральний райсуд м.Миколаєва.

Проект "Вбивці, які не вбивали"

САМОПРОГОЛОШЕНА ВОЗНЕСЕНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА. СОМАЛІ LAND

САМОПРОГОЛОШЕНА ВОЗНЕСЕНСЬКА НАРОДНА РЕСПУБЛІКА. СОМАЛІ LAND

Розкажу вам, котани, про Чорнобиль.
Правовий Чорнобиль, який відбувається сьогодні, прям зараз!
15 (п»ятнадцять) років з гаком відсидів за гратами в нелюдських умовах звичайний молодий хлопець. Замурували його в кам»яний мішок на довічне ув»язнення, ДОВІЧНЕ, повторю позбавлення волі в тюрмі строго режиму «суча» трійка Верховного суду України і два судді Апеляційного суду Миколаївщини – за вбивства, вчинені серійним маніяком і невстановленою особою. Прізвища «суддів» - відомі.
В Біблії є легенда про Содом і Гоморру. І в одній із версій Тори про Содом і Гоморру розповідається саме як про місце, де немає правосуддя як такого! Тобто правосуддя (в суспільстві перш за все) і в державі – були відсутні. В Содомі і Гоморрі – місцеві могли безпричинно вбити будь-якого путєшєствєнніка, іноземця тощо і кинути в канаву. І за це їм нічого б не було. Там були несправедливі суди. Нічого не нагадує?
Всі знають, що Господь зробив з цими двома містами. Він спалив їх до тла. Тому що там вже нічого не можна було виправити. Залишалося лише зпалити їх. Ці Содом і Гоморру. Цю історію розповідав мені колись Діма Гройсман, відомий правозахисник і Лідер ВПГ, який колись вчився на єврейського священника і вивчав філософію, релігію, і супутні науки в найкращих навчальних закладах закордоном. І от якщо Ви уважно дослідите історію, яка трапилась з молодим трактористом з Вознесенська – Миколою Сливоцьким наприкінці 2003-початку 2004 років, ВИ зрозумієте, що Содом і Гомора – нікуди не ділись. Вони – тут! В Україні. Миколу фактично живцем замурували в кам»яному склепі. І чекають, поки він помре. Всі ці «судді», мєнти і прокурори – всі хто фабрикував справу проти 20-ти річного тракториста заради лички на «погонах», заради з\п, підвищення по службі, покращення розкриваємості тощо – всі ці виродки – досі на свободі. Досі отримують зарплати і пенсії віід нас з вами, платників податків. Всі вони пречудово себе почувають і спокінісенько собі живуть.
Те, що це була не судова помилка, і цілеспрямоване, активне, заздалегідь сплановане і узгоджене між ментами-прокурорами-суддями Миколаївщини фабрикування кримінальної справи проти Миколи Сливоцького – свідчать ряд красномовних фактів.
Перше. Прокурори Волковський і Буц Гена – відпустили спочатку на волю серійного маніяка, насильника і вбивцю Сергія Кравченка (Таборовського маніяка), який вчинив вбивство гр.Кришталь Вєри 17 вересня 2003 року в селі Табаровка. Фактично маніяк вбив свою жертву в ста метрах від свого будинку в селі. Заховав тіло в кукурудзі. Всі адвокати і криміналісти знають, що серійні маніяки як правило в 99% випадків вбивають своїх жертв за місцем свого проживання – мешкання тощо. Що і трапилось в селі Таборовка Вознесенського району Миколаївщини.
Прокурори Волковський і Буц Гена відпустили серійного вбивцю Кравченка Сергія тому що, з нього просто не було чого вимагати – він був голий і босий. Не мав нерухомості, грошей, багатих родичів. На місце маніяка прокурори Волковський і інші – призначили Колю Сливоцького. Бо, розраховували, що змусять його маму і вітчима заплатити їм хабар за «непритягнення».
Щоб ви зрозуміли, що там відбувалось. Колю-тракториста викрали просто посеред біла дня на вулиці і помістили у підвал Вознесенського райвідділу Миколаївщини, так-так, це поруч із Врадієвкою. Тією самою Врадієвкою, де народ спалив райвідділ в свій час за безчинства міліції. Яка просто на робочому місці в робочий час гвалтувала місцевих жінок, дівчат тощо. Навіть не ховаючись. Це все одна область! Миколаївська. Сусідній район. Зашкварені менти з Вознесенська – мінялися – вони їхали на ротацію в Первомайськ, Врадіївку, а ті – їхали навпаки відповідно. Так відбувалось «оновлення» місцевих право(по)хоронців.

Друге. Тортури і Катування, погане поводження на досудовому слідстві

Зізнання в тому, чого не скоював - комбайнер Коля Сливоцький змушений був дати після ночі в лєсополосє, де його міліціонери підвішували на дибу ("палєстінскоє подвєшіваніє") - фірмєнний почерк Вознесенських ментів.
Так комбайнер написав першу явку і взяв на себе "глухарь": вбивство гр.Грачової, вчинене іншою особою (отпєчатки пальців вбивці і комбайнера - на сумочці потерпілої - не співпали). Плюс ніхто не взяв до уваги алібі Колі С.
Всі ці факти зафіксовані в матеріалах кримінального провадження
КП №42013160190000018 по ст.365 КК по катуванням Сливоцького.
http://reyestr.court.gov.ua/

Далі, мєнти і прокурори - увійшли в кураж.
І вирішили однім махом понавішувати всі "глухарі" по Вознесенську і району - на нещасного комбайнера - напів-сироту.
Для цього Колю вкинули у підвал місцевого райвідділу, де катували денно і ночно!

В підвалі Колю Сливоцького протримали без малого 120 (сто двадцять!!!) діб – без сну, без води, без іжі, туалету, прогулянок, права на телефонний дзвінок, чи навіть доступ до адвоката!!! Кожної ночі протягом всіх цих 4 міцясців нашого Колю-тракториста позбавляли сну двоє раніше засуджених: гр.Протуляк і гр.Волошин, які сиділи разом к Колєю в одній підвальній камері «кпз» розміром 2 на 3 метри, де постійно було від 8 до 12 осіб водночас! Там не було вікна, денного світла, вентиляції. Навіть туалету – не було тоді! Всі ходили на саморобні «туалети» - випалені цигаркою з двох чи 5- літрових пластикових пляшок «туалети». Все це – на очах один одного (перегородок звісно там не було). З людей – робили скотів! гр.Протуляк і гр.Волошин за сумлінне виконання своїх обов»язків – позбавлення Сливоцького сну і відпочинку вночі – отримували регулярно сигарети, каву, чай, наркотики (драп) від ментів Вознесенського Ровд і слідчого прокуратури Тимура Волковського. Так стверджує Сливоцький. І ці дані потім підтвердились. Нам допоміг начальник Миколаївського СІЗО, який надав письмові докази того, що всупереч рішенню суду по санкції Сливоцького – де зазначалось що на період досудового розслідування його мали тримати в СІЗО м.Миколаєва – його та мне було! Тобто Станом на 06.11.2003 року було рішення суду – про тримання Колі Сливоцького в СІЗО м.Миколаєва – бо там умови кращі, є прогулянки, є туалет, є вентиляції, є все. В т.ч. доступ до адвоката, наприклад, доступ до листування тощо. Можна передачі отримувати від родичів. Але Колю прокурори Волковський і Буц – свідомо тримали на підвалі. Ізольованому підвалі. Мамі Колі Сливоцького місцяь казали, що «не знають, де він»...Серце мами тракториста Колі – обливалось кров»ю весь цей час! Сина -вкрали фактично самалійські пірати. Скаржитись – немає куди! Всі скарги пиши -не пиши – приходять у Вознесенськ тим самим виродкам.

Третє. Міліцейський «АДВОКАТ»

Коли я був студентом, мені розповіли американський анекдот.
Перед Вами сидять: Гітлер, Сталін і адвокат. У вас – є револьвер. І ЛИШЕ ДВА набої!
Питання: Як Ви їх використаєте?
Правильна відповідь: обидва рази – в адвоката! А чому два? А щоби навєрняка!

У Сливоцького був саме такий «адвокат», за твердженнями мами тракториста – Світлани. Цей «адвокат» на прізвище Ягодін (з Вознесенська) був посередником-ходоком між прокурором Волковським Тимуром і родиною Сливоцьких. Напочатку листопада, одразу після арешту Колі Сливоцького – цей адвокат – друг Волковського – прийшов до мами Світлани додому на вулицю Виноградну у Вознесенську і, побачивши її будинок, запиптав її: «А скільки коштує Ваш будинок?»
Звичайний одно-поверховий кам»яний будинок у селі, де мешкала родина Сливоцьких: мама, відчим, Коля і маленька сестричка Аня. Мама Колі сказала, що коштує він десь 10-15 тисяч доларів США. Цей діяч «адвокат» Ягодін, за твердженнями мами Сливоцького, сказав їй наступне: «Давайте міліції і прокурору Волковському – 15 (пя»тнадцять) тисяч долларів США, і кримінальну справу проти вашого сина Колі Сливоцького – буде закрито». І пішов собі.
Вішенка на торт, згідно реєстру адвокатів України – дана особа отримала посвідчення і свідоцтво адвоката, і відповідно право практикувати і надавати адвокатські послуги – лише 03.02.2007! http://erau.unba.org.ua/profile/9657
Тобто через 3,5 (три +) роки після справи Сливоцького!!! Тобто навіть «де юре», і також «де факто» - на досудовому розслідуванні у Колі Сливоцького адвоката – не було! Адвокат Титух з»явився лише через три місяці, коли у Колі – в підвалі – Волковський Тимурчик і Компанія відморозків повибивали «явок» з повинною на весь район. По ходу «розкрили» таким чином два «глухаря», два вбивства – які вважалися нерозкритими до того. Зокрема вбивство Віри Кришталь і вбивство громадянки Грачової.
Якщо врахувати той факт, що Микола Сливоцький повернувся з армії через «дурку», тобто – в нього був «білий білет» від психіатра, довідка, що він намагався скоїти суїцид із-за розрива з дівчиною. Його ще влітку 2003 року поставили на «Д» обілк в місцевий психдиспансер. Виходить, що якщо він проходив в якості підозрюваного в справі про 2 (два) вбивства – зокрема вбивство гр.Кришталь Вєри з села Таборовка (яку реально вбив серійний маніяк Серьожа Кравченко 17.09.2003), і вбивство гр.Грачової у Вознесенську – то підозрюваному трактористу Миколі Сливоцькому з першої хвилини після затримання В ОБОВ»ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ПОВИНЕН БУВ БУТИ НАДАНИЙ АДВОКАТ – ЗАХИСНИК З ЛІЦЕНЗІЄЮ (АДВОКАТА)!
А цього зроблено – не було, бо мета у ментів і прокурорів була одна – вибити з його родини кошти за «непритягнення». Сомалі ленд!!!

Четверте. Порушення права на захист і права на справедливий суд

Як це найгрубейше порушення права на захист не побачили судді Царюк ВВ і суддя Войтовський Серьожа з Апеляційного суду Миколаївської області – мені не відомо, але тим не менш, на підставі одних лише «явок», вибитих під тортурами аж за 3 (три) с\з в справі про подвійне вбивство – Сливоцькому впаяли П\Ж тобто пожиттєве позбавлення волі! Запам»ятайте прізвища цих виродків - Царюк ВВ і Войтовський. П\Ж 20-ти річному трактористу, бо він осмілився яне заплатити хабар місцевій ментовсько-прокурорській і суддівській мафії.

V. «СУЧІ Трійки»
Коли справа Сливоцького нарешті дійшла до касації -тобто до ВСУ. Його судили «заочно». Тобто Сливоцький каже, що судді Верещак, Колєснік і Заголдний із ВСУ – на підставі одних лише вибитих під тортурами «явок» - визнала його винним у вчиненні вбивств гр.Кришталь і гр.Грачової.
Слід додати, що по гр.Грачовій є докази вчинення даного злочину іншими особами, аніж Сливоцький – бо на місці злочину знайшли на вєщдоках відбитки пальців убивці, які не належали Сливоцькому. І немає нічого по криміналістиці, що би зв»язувало траткориста із місцем злочину чи жертвою. Вони навть не були знайомі, і ніколи не бачились – не пересікались. Грачову реальний убивця, який досі розгулює на волі – спочатку пограбував – забравши її цінні речі: гроші, сумочку, документи тощо - а потім намагався згвалтувати. Далі убив потерпілу – вдарив по голові якоюсь залізякою, і сам втік. Місце злочину – це Вознесенська «Борщагівка» - тобто дуже кримінальний район. Жінка йшла сама вночі пішки через усе місто з роботи. Працювала на ринку прибиральницею, і в той трагічний вечір – змушена була до 01 ночі затриматися на роботі. Син її в той день Діма Грачов – тоді не забрав. Доречі, журналісти розкопали інфу, що пан Грачов – був другом слідчого Волковського Тимура, і той переконав потерпілого, що ніби-то Сливоцький убив його маму. От такі піроги.

Висновки
В сухом остаткє маємо. Тракторист Коля Сливоцький Без ВИНИ, БЕЗ Доказів був несправедливо засуджений «сучою трійкою» ВСУ й вже відсидів 15 (п»ятнадцять) років за злочин Таборовського маніяка Сергія Кравченка – вбивство Вери Кришталь 17 вересня 2003 року (маніяк Кравченко С. - раніше вже вбивав жінку при аналогічних обставинах, аналогічним способом, вбивство – поєднанне зі згвалтуванням\чи навпаки скоріше, і відсидів 14 (чотирнадцять) років в тюрмі за своє перше вбивство).

В Україні як в біблейській Содомі і Гоморі – немає дієвого механізму перегляду несправедливих\помилкових\ вироків, які набрали «законної» сили.
В Україні відсутні і прокуратура, і міліція – поліція, і суди – які могли б в цій справі встановити істину. Необхідно негайно звільняти жертву ментовсько-прокурорського і суддівського бєзпрєдєла Колю Сливоцького. Його донці в цьому році – вже виконалось 15 (п»ятнадцять) років! Дівчина виросла без тата! Бо ці виродки в погонах і мантіях у неї його вкрали. Як сомалійські пірати. І посадили на П\Ж в кам»яний мішок, без надії на звільнення. В Україні немає судів. Є Мафія, яка керує країною. Єдина надія в мене – на Євросуд у Страсбурзі, який має розставити всі крапки над «і».

Проект «Вбивці, які не вбивали»
063-36-00-911

Анонс: 09-00 субота 08.06.2019 санкція по підозрюваному в організації вбивства Сармата

Анонс: 09-00 субота 08.06.2019 санкція по підозрюваному в організації вбивства Сармата- "Сегеда"
В Печерському райсуді Києва

Адреса суду: Печерський райсуд Києва
Вул.Володимирська, 15 #Mayday, #мобілізація

Анонс: 14-20 пятн. 07 червня 2019 Суд по необхідній обороні

Анонс: 14-20 пятн. 07 червня 2019 Суд по необхідній обороні

Всіх сколихнула історія з убивством 5-ти річного хлопчика працівниками поліції, в свій вихідний день.
Аналогічна по своєму цинізму історія сталася на Борщагівці навесні 2019.
Двоє 20-ти річних хлопців-роботяг, після роботи зайшли в генделик на Борщагівці купити по бутерброду і випити кави.
На вході їх зустрів п"яний в сісю "потерпілий" - Майстер спорту по самбо.
Як виявилось, він тренує усіх оперів і інших співробітників МВС Святошинського району у себе в залі на районі.
Слово за слово, звичайна побутова ситуація (хтось когось не пропустив на вході в кафе),
і наш Майстер спорту по самбо вирішив застосувати свої навички самбіста для з"ясування стосунків. Руки чєсались вочєвидь - попрактикуватись!
Він і його собутильніки групою осіб зажали пацанів-роботяг в кутку кафе, і почали наносити удари, душити, наносити тілесні ушкодження.
Двом хлопцям не залишалось нічого іншого як вирубити майстра спорту, який "упіймав бєлочку" і втекти з місця події.
Тим не менш, через який час хлопців знайшли, незаконно заарештували, одного з них - суддя закрила в СІЗО на 2 місяці! Де він і зараз сидить.
Тобто на вас напали п"яні в сісю хулігани, побили, і Вас ще в результаті зробили винними прокурори і "нова чєсна" поліція.
Справа стосується права не необхідну оборону (ст.36 КК).
Підсудні: Коробчевський Слава і його друг Іван Ш.

#нашаМіліціяНасБережет

Місце суду: Святошинський райсуд Київа, Якуба Колоса, 27А, суддя Оздоба
Акредитація: 063-36-00-911

Анонс: 10-45 четв. 06.06.2019 - Суд над добровольцями російсько-української війни Чепелянським та ін

Анонс: 10-45am четв. 06.06.2019 - Суд над добровольцями російсько-української війни Чепелянським, Шевчуком та іншими по ч.3. ст.296 КК, ст.343 КК в апеляційному суді столиці

Пам"ятаєте справу, коли "нова чесна" поліція без попередження штурмували мирних загалом людей на Жилянській №142, заблокували мирних громадян в залі судового засідання (в залі - не було виходів!) - і потім залили дюжиною балонів сльозогінного газу типу "Терен-4М".

Браві полісмени потруїли включно жінок, людей похилого віку, інвалідів війни, та інших громадян, включаючи захисників, журналістів тощо. Коли атака захлинулась, бо самі копи надихались сльозогінного газу - відступили. Прийшли вже зранку. Влаштували реальне побоїще, яке продовжилося в Шевченківському райвідділу столиці на Герцена, 9. Всіх затриманих везли в автозакє по 2 (по двоє) в "стакані". Коли привезли на Герцена, 9 - добивали до потєрі пульса ті, хто штурмував будівлю суду вночі.
І все це - лише за солідарність, що ветерани російсько-української війни прийшли мирно і без зброї послухати суд над іншим добровольцем. Принцип гласності судового процесу? Ні, не чули!

Прокурором прокуратури міста Києва Ігорем Смолою було порушено кримінальне провадження №12017100100012551 по ст.365 КК - перевищення влади і службових повноважень поліцією. Наказ штурмувати мирних людей в залі суду віддавав особисто генерал міліції\поліції.
Так за те, що добровольців затруїли газом браві полісмени, нині судять чомусь жертв цього "штурму": Влада Шевчука, Жєню Чепелянського і двох волонтерів, які багато допомагали Збройним Силам України: Славу Живодьора і Володимира Малафая.

Прошу всіх не буди байдужими - прийти на суд і підтримати добровольців Шевчука, Чепелянського і інших підсудних, на яких прокурор П.Чернишенко і слідчий Сорока фабрикують кримінальну справу по статті хуліганство і спротив працівнику внутрішніх органів.

Місце суду: Апеляційний суд м.Києва, пл.Солом"янська, 2А, суддя Полосенко В.С.
(при собі мати документ: паспорт чи водійське посвідчення)
Час: 11-00 am четв. 06.06.2019

Анонс: 07 травня 2019 - відсидів 15(п'ятнадцять) років замість Таборовського маніяка Кравченко

Анонс: 07 травня 2019 - суд по трактористу, який 15(п'ятнадцять) років відсидів за маніяка Сергія Кравченко.

Час: о 15-15 вівт. 07.05.2019 @Миколаївський Апеляційний суд
Адреса: м.Миколаїв, вул.68 Десантників, 2 (колишня вул.Садова, 2).
Головуючий: Суддя Гулий Володимир Петрович

Проект "Вбивці, які не вбивали"
Свободу невиннозасудженому Сливоцькому! #freeinnocent, #Slyvotsky
Відео: https://youtu.be/GHpx7svCQ6s

ЗАЯВА до ГПУ (по ст.214 КПК) - напад на адвоката Писаренко Андрія Миколайовича 03.03.2019

Генеральному Прокурору України
Луценко Ю.В.

Від захисника – представника потерпілого
адвоката Писаренко Андрія Миколайовича:
м. Київ, вул.Лесі Українки, 12 кв.61.

ЗАЯВА
згідно ст.214 КПК
Повідомляю, що 03.03.2019 близько 13-00 невідомі особи здійснили спробу несанкціонованого проникнення до офісу адвоката Писаренко Андрія Миколайовича: м. Київ, вул.Лесі Українки, 12 кв.61.
Коли адв.Писаренко А.М. заходив в свій під»їзд будинку №12, що по бульвару Лесі Українки у м.Києві, на вході до його офісу біля кв.№61 він побачив близько 10 (десяти) осіб, які з допомогою болгарки намагались зпилити вхідні двері і проникнути до офісу адвоката. Табличка над дверима і наклейка «адвокат» на дверях свідчили, що квартира №61 є адвокатським офісом, проте цей факт нападників і рейдерів не зупинив.
Коли адв.Писаренко А.М. запитав присутніх хто вони, і чому, і навіщо, і на яких правових підставах намагаються проникнути до офісу адвоката Писаренка А.М., і чи, скажімо, у них рішення суду на вхід-проникнення в данне приміщення (офіс) адвоката,
У відповідь на Андрія Писаренко напали четверо кремезних чоловіків, в т.ч. гр.СТЕЦЮК Володимир Анатолійович 30.09.1977 р.н., уродженеь пгт МИЗОЧ, Здолбунівського району, Ровенської обл., мешкає: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 22А кв.72; та ще троє осіб, які сказали, що вони співробітники банку ПУМБ.
Нападники почали душити Андрія Писаренко, завалили його на підлогу, почали бити ногами і руками, били до втрати свідомості. Діями нападників керував гр.СТЕЦЮК Володимир Анатолійович 30.09.1977 р.н. В момент, коли адвоката Андрія Писаренко душили і били – ці четверо чоловіків на чолі з гр.СТЕЦЮК Володимиром Анатолійовичем 1977 р.н. – зламали адвокату Писаренко А.М. ногу в районі коліна, фактично знищивши колінну чашечку.
Тому що всі четверо навалились на нього, били руками і ногами, стрибали по вже лежачому адвокату Писаренко А.М., продовжували побиття, поки він не втратив свідомість.
Хочу додати, що гр.Стецюк В.А. є професійним тілоохоронцем, більше 9 (дев»яти) років займався рукопашним боєм в клубі «Гермес» (Див.Резюме Стецюка В.А. - додаю). Адвокат Андрій Писаренко, як тільки прийшов до тями, викликав 102 з мобільного і повідомив про напад на офіс адвоката і власне на самого адвоката, і просив аби приїхала група захвата і затримала підозрюваних.
Коли поліція приїхала – адвокат Андрій Писаренко написав заяву в поліцію, отримав талон-повідомлення 039681 ЄО №8792 від 03.03.2019 від о\у ВКП Покутний В.В.
Також Андрій Писаренко сфотографував нападників на місці злочину 03.03.2019, ними виявились гр.Стецюк В.А., особи, які назвались співробітниками банку ПУМБ та гр.Прокопенко Євгенія Євгеніївна (з Харкова) – зоо-захисниця, яка казала, що ніби-то вона вселяється в офіс адвоката і буде там жити, приїхала з чемоданом вже.
Враховуючи те, що нападники – представники банку ПУМБ знали, що Писаренко Андрій Миколайович є адвокатом, і що вони штурмують і пиляють болгаркою офіс №61 по бульвару Лесі Українки, 12,


Керуючись ст.214 КПК,
Прошу:
1. Внести відомості в ЄРДР по ч.2 ст.398 КК і ст. 162 КК відносно гр.Стецюка Володимира Анатолійовича 30.09.1977 р.н., та інших співробітників ПУМБ (банку);
2. Визнати адвоката Писаренка Андрія Миколайовича – потерпілим від злочину;
3. Розпочати досудове розслідування, провести невідкладні слідчі дії, зокрема, ОМП, опитати потерпілого від злочину, витребувати відео з камер зовнішнього спостереження навколо будинку №12 і будинку №14 по бульвару Лесі Українки в м.Києві (відео-камери системи «Безпечне Місто»).
4. Допитати співучасницю нападу на адвоката – гр. Прокопенко Євгенію Євгеніївну (зоо-захисницю, з Харкова), яка працювала екс-помічницею нардепа ВР Немировського Андрія Валентиновича;
5. Встановити власника авто д.н.з. АА 5686 ЕО «Фольцваген» сріблий «Поло», на якому пересувались підозрювані в нападі на адвоката Писаренко А.М. 03.03.2019.
6. Відповідь прошу надіслати на адресу: 03087, м.Київ, вул.Адама Міцкевича, 6 оф.32

21.03.2019

Анонс: 10-30 середа 18.04.2018 апеляція захисту на несправедливий вирок по справі ветерана ВДВ ЗСУ

SOS
Анонс: 10-30 середа 18.04.2018 слухання апеляції захисту на несправедливий-незаконний вирок по справі ветерана ВДВ ЗСУ Антона Туренка (екс-десантника 122 ОДШБ ЗСУ)

Не кажу що мій підзахисний 'білий і пухнастий' - але точно Вам кажу як юрист, що Туренка позбавили права на справедливий суд!!!

Березанський міськсуд засудив хлопця аж за 2 судових засідання (!!!) і впаяв позбавлення волі - грубо порушуючи кримінальний процес!
Адже Туренко, як виявилось, перебуває на обліку (на "Д" обліку!).
Слідчий МВС не дав-не зробив жодного запиту і навіть не намагався перевіриту ту обставину,
що у Туренко може бути психічний розлад\відхилення\, викликані перебуванням більше року в зоні бойових дій на "нулі".
Відео: Фільм військового кореспондента Станіслава Мельничука про гарячу зону Авдіївки (Станіслава Мельничука "Авдіївська промзона")
Туренко на 3 хв. 48 секунді (скрін відео - додаю - Туренко в синій футболці).https://youtu.be/4yebBi-PwrM

Антон Туренко - фактично є одним із солдатів - ветеранів ВДВ\ДШБ ЗСУ, які більше року не дивлячись на град куль, снарядів російських танків і гармат - непорушно і стійко тримали фронт і захищали суверенітет і територіальну цілісність України.
Звісно Туренко отримував сильні неодноразові контузії на фронті, переживав не один раз смерть близьких - побратимів!
Цілком можливо, що він перебував в депресії в момент вчинення інкримінованого йому діяння, і має сильний ПТСР!
І ця обставина чомусь абсолютно була проігнорована як на етапі досудового, так і судового слідства!

Ані слідчий, ані суд 1-ої інстанції, не призначили судово-психіатричну чи психологічну експертизу на предмет того,
Чи міг Туренко усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними в момент вчинення інкримінованого йому діяння?
Чи могли контузії і пережиті психологічні і моральні травми і переживання солдата-ветерана Збройних Сил України вплинути на його поведінку і на формування у Туренка "афганського"\в"єтнамського синдрому?

Можливо, йому необхідна допомога - лікування і підтримка психологів і психіатрів, реабілітація тощо.
І саме просте - відправити молоду людину в тюрму, навіть не намагаючись розібратись в ситуації...

Те, що слідчий і суд 1-ої інстанції проігнорували ту обставину, шо Туренко перебуває на обліку (на "Д" обліку!) - вже саме по собі може бути підставою для скасування обвинувального вироку (в зв"язку з неповнотою судового розгляду)!

Висновок:
1. ані досудове розслідування, ані суд 1-ої інстанції цю обставину - не з"ясували, що тягне за собою істотну неповноту і як результат - несправедливість вироку,
в зв"язку з грубим порушенням кримінального процесу!

2. Вирок Березанського міськсуду відносно Туренко - підлягає 100% скасуванню і справа - поверненню на новий розгляд у новому складі суду!

З повагою,
Захист Туренка АНтона

p.s. Місце суду: Апеляційний суд Київської обл., м. Київ, вул. Володимирська, 15 (ст.м.Майдан Незалежності) недалеко від Софійської площі і пам"ятника Богдану Хмелю.
Час: 10-00 середа 18.04.2018
(вхід в суд вільний - при наявності паспорта, водійського посвідчення чи УБД)

SOS! АНОНС на 19 квітня 2018 - Save Old Kyiv!

SOS! АНОНС на 19 квітня 2018 - Save Old Kyiv!

Мер Забудовників Клічко і депутати Київради - продали душу дияволу!

Сьогодні це стало остаточно зрозуміло.
Клічко і Ко. віддали під забудову всі ключові археологічні історичні об"єкти Старого КИєва IX-XII сторіччя!!!
В т.ч. унікальні археологічні знахідки на Поштовій площі, Андріївському узвозі - збираються зачистити бульдозерами і залити бетоном!

Висновок: настав час гнати усіх клятих забудовників і інших цинічних бариг, включаючи і Клічко, і всіх депутатів Київради - хто зрадив киян і Історію нашого стародавнього міста!
Всіх хто продались за 30 срєбрєніков - гнати ссаними ганчірками з Хрещатика №36!!!

Дострокові вибори мера і КИївради!
Всіх у відставку до біса!
Всім, хто не хоче втратити стародавнє місто КИїв - бути на 9-00 годин ранку 19 квітня 2018 під КМДА! Акція виключно мирна. І неполітична.
Поверни собі місто!
Беріть шини та приходьте!
#SOS, #SaveOldKyiv

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/artefakti-u-vodi-ta-virvani-dveri-kmda-zirvala-holosuvannja-za-stvorennja-pidzemnoho-muzeju-na-poshtovij-ploshchi-2464737.html

Анонс 10-00 середа 04.04.2018 Сідай в тюрму “акулапєра”

Анонс 10-00 середа 04.04.2018 Сідай в тюрму “акулапєра”
Або
Принцип гласності судового процесу? Ні не чули!

Суд по Андрію Поліводі з Комітету Визволення Політв"язнів.
Андрія звинувачують що він ніби-то побив працівника поліції під Апеляційним судом столиці 01 жовтня 2016 по ч.2 ст.345 КК при спробі пройти в незаконно захоплений-заблокований "новою чесною поліцією" суд, де слухалась санкція по Віті Завірюхє "Вітамінкє".

Нагадаю що 01 жовтня 2016 Нова Чесна Поліція в складі 200-300 співробітників поліції, включаючи нацгвардію і старих ментів - захопли з 8-00 ранку будівлю Апеляційного суду (той що на кладовищі) заблокувавши вхід навіть для адвокатів!!!
а також журналістів!!! спровокували штовханину біля входу в суд. І почали просто пакувати громадян лише за те що вони намагались пройти в судове засідання, по Віті Завірюсі, де юре -воно було відкритим!
Хто і чому заблокував суд з 8-00 ранку до 17-00 01 жовтня 2016?
Хто і чому віддав незаконний наказ нікого не пускати у відкрите судове засідання?
Хто і на яких правових підставах надав наказ захопити будівлю міського апеляційного суду і нікого не впускати?..
І чому журналісти мовчать про це?
Вочевидь є темник...Нічого мовчіть далі... Наступного разу вас будуть пачками пакувать і саджати і всі мовчатимуть.
Це ж не "джинса" звісно і за висвітлення таких процесів непопулярних ніхто бабки не заплатить...
Готуйтесь панове ви - наступні після Поліводи...

Місце суду: Київ, Шутова №1, суддя Агафонов С.
провадження №760\20778\16-к
#душилидушилидушилидушили #гласністьсудовогопроцесуНіНеЧули #мєнтизахопилиурядовубудівлюсуду #Ачтожевыделаетесэтимиубитымикотами #Бєлокдєлатьбудут #напольтыпойдут //youtu.be/Ogg_12tinv4 #1
https://youtu.be/Ogg_12tinv4
no title