avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote in ua_antiment,
avvocato_oleg
avvocato_oleg
ua_antiment

МВД - Малограмотные внуки Дзержинского

по справі Сергія УСа - військового, який був несправедливо звинувачений у вбивстві гр.Анатолія Тихонова (лєсніка і еко-активіста з Вознесенського району), якого вбили в серпні 2010 року менти, які робили земельний дерибан лісу на Водолікарні у Вознесенську - УС просидів 1 рік і 8 місяців в СІЗО. лєснік Тихонов дєрібанщикам дуже заважав своїм еко-активізмом, не давав рубати ліс, захоплювати земельні ділянки лісгоспу тощо.
Так от, коли лєсніка убили вдома - тупо застрелили в його приватному будинку вночі в ліжку...
треба було шукати вбивць. І кого шукати? І хто буде шукати?
Миколаївська СОГ - вирішили призначити убивцею родича жертви.
Вибрали військового спеціально, бо ніби-то він один міг управитись із зброєю.
Співробітники МВС затримали незаконно Сергія УСА одразу допиту в якості свідка - викликали як і всіх родичів і потім просто затримали. Почали пресувати - було це після 10 жовтня 2010 року. Тиждень його пресували в т.ч.застосовували "Палєстінскоє подвєшіваніє" або дибу. В кабінеті на двері прямо у РОВД підвішували вночі незаконно затриманого УСа. Але він не зламався. Ніяких там явок не підписував. Тоді менти пішли ва-банк.

Менти почали дітей Сергія УСа катували - привелзи обох його синів неповнолітніх, одному було: 7 років, а іншому - 14 років в свою катівню у Вознесенський РОВД - і почали знущатися над малими - а папу - посадили в сусідній кабінет в райвідділі, щоб він чув. Після чого - папа УС Сергій підписав усі "явки" з повинной по цій справі!!!
МВД - Малограмотные внуки Дзержинского...
Кстаті, обвинувачення по цій справі підтримував також прокурор Волковський Тимур (нині - прокуратура ВОзнесенська) - досі працює прокурором там же.
Цей же дєятель Волковський фабрикував справу про вбивство гр.Кришталь - проти тракториста Сливоцького Колі, який вже 15,5 років відсидів за убивство, зкоєне серійним Таборовським душителєм Сергієм Івановичем Кравченко 1964 р.н.

https://www.radiosvoboda.org/a/desiat-tysiach-dolariv-i-vashoho-syna-vidpustiat/30073520.html?fbclid=IwAR24EC_CQ8xjr80T2c1fri8IWt4tYWe0G3ygcSTgRdVczmlR0uJoGS9cJZc
Tags: ЄВРОСУД, Вознесенск, Волковский, ДБР, Миколаїв, СЛивоцкий Коля, СТрасбург, Убивці які не вбивали, Ус, катування, тортури
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments