avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote in ua_antiment,
avvocato_oleg
avvocato_oleg
ua_antiment

Правовий Чорнобиль: Без рішення суду - 120 діб в підвалі Вознесенського Ровд

"Vlad Kalanzhov
Conversation Starter · 22 год

Белгород-Днестровский отдел полиции в Одесской области. Вот в каких условиях находится задержанный, а в ИВС идёт бесконечный ремонт.
Матрас + сломанный стул к коридоре райотдела в ожидании санкции. Евросоюз? Скорее - Бухенвальд."


p.s.Мого підзахисного тракториста Колю Сливоцького на досудовому слідстві прокурори і менти викрали і незаконно БЕЗ Рішення СУДУ протримали 120 (сто двадцять) діб в підвалі Вознесенського Ровд Миколаївщини в "камері", де не було навіть туалету! Де було 4 нари і 8-12 арештантів "ітт". Мамі сказали: "Його тут немає!"
Прізвища прокурора, який це організував: Волковський Тимур.
Він досі працює у Вознесенській прокуратурі Миколаївської обл. Дружина його теж Волковська Н. - працює в Нацполіції в області, і прикривала злочини свого чоловіка. в т.ч.фабрикацію кримінальної справи проти тракториста Сливоцького. Наприклад, всі скарги Сливоцького і його адвокатів до обласного управління МВС - зібрала і спалила в складі обласної комісії по "реформуванню" нової "чесної" поліції, так само і документи з Вознесенського ІТТ, які підтверджували ці факти: всі журнали доставлених, затриманих, всі інші документи ВОзнесенського РОВД за 2003-04 рр. Це стало відомо із документів, які надіслав ЄСПЛ (Страсбург, ФРанція).
p.p.s. Коля - тракторист вже відсидів 15 (п"ятнадцять) років за злочин серійного Табаровського маніяка Сергія Кравченко - а саме: за вбивство гр.Вєри КРишталь 17.09.2003 в с.Таборовка ВОзнесенського району Миколаївщини.
Нагадаємо, Таборовський маніяк Сергій Кравченко жорстоко вбив жінку - гр.Кришталь Вєру майже у себе під будинком (тіло заховав в кукурудзі, в полі).
У тракториста Сливоцького, який нині досі сидить за злочин серійного маніяка Кравченка, без батька - виросла донька. КОли Колю посадили - донці було лише 6 місяців, зараз дівчинці - вже 16 років. Сирота - при живому батьку. Головне, що прокурор Волковський отримав підвищення і квартири за рахунок платників податків, разом зі своєю жінкою.

Проект "Вбивці, які не вбивали"
Tags: Волковський Тимур, Сливоцький
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments