avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote in ua_antiment,
avvocato_oleg
avvocato_oleg
ua_antiment

Про вбивство затриманого в РОВД Вишгорода на Київщині

Прокуратура - повністю деградувала, вона не здатна виконувати свою функцію і завдання з підтримання законності, верховенства права тощо.
От вам конкретика. Прокуратура Київської області втратила - "загубила" матеріали досудового розслідування по КП №42013100150000195 по заяві потерпілої Люби Батовської - матері трьох дітей, чоловіка якої забили до смерті п"яні менти в приміщенні Вишгородського РОВД Київської області в ніч з 19 на 20 липня 2010 року.
УНІАН повідомляв про це ще в 2010:
"из здания Вышгородского райуправления внутренних дел в Киевской области пропал человек, которого накануне задержали милиционеры. По данным СМИ, родные бьют тревогу, предполагая, что его истязали, и, возможно, его уже нет среди живых." - і була "реакція" міністра МВС Могільова, який обіцяв "розібратися"...
https://www.unian.net/…/409144-mogilev-velel-razobratsya-ka…
"
https://reporter-ua.com/…/mogilev-velel-razobratsya-kak-iz-…

Наша редакція "Анти-мент" писала про цю історію ще 2012 році:
https://avvocato-oleg.livejournal.com/324853.html

Були матеріали по ч.3 ст.365 КК КП №42013100150000195. Останніми слідчими були - прокурор Вайдич, прокурори Юра Ілієнко і прокурор ОВС 2 слідчого відділу СУ прокуратури Київської області Динник Тимофій В"ячеславович.
Ми із пані Любою - вдовою загиблого і "без вісти зниклого" водія Володимира Манченка - неодноразово писали заяви на ознайомлення з матеріалами даного КП №4201310015000019 ч.3 ст.365 КК різним прокурорам області за отсанні 2 роки - і відповіді спочатку приходили типу "у нас матеріалів немає" - вони в іншому районі, ідіть туди! А в районі - відповідали, що у нас таких матеріалів ніколи не було - ідіть на Лесі Українки. Типовий прокурорський футбол. Результат - матеріали КП, які мали мінімум 5-6 томів по 300 сторінок раптом "щезли".
Ознайомитись з матеріалами КП - не можна, бо їх немає. Миші з"їли, пожар потоп, наводнєніє, вкрали, завернули рибу, прокурор Київської області грів ними оселю, спалюючи в каміні, довгими зимовими вечорами.
Факт такий, що матеріали "щезли". Ознайомитись з ними не можна, бо їх просто немає!
Перед цим - вбили свідка в столичному СІЗО (в період Майдану) - очевидця того як менти Устіянович і компанія - виносили тіло забитого до смерті Володимира Манченка з будівлі на Кургузова,3.
І ще одне "співпадіння" - відео-камери в ніч з 19 по 20 липня 2010 року чомусь "не працювали". Відео-записи - відсутні з камер відео-спостереження.
Зараз менти і прокурори просувають ідею типу "чувак "втік" з під-варти. І досі "переховується". Думаю, що він вже дев"ять років переховується десь на дні річки Дніпро або десь на кладовищі.
Хочу додати, що половина слідчого відділу прокуратури області (прокурор Павленко, наприклад - який знаходився на Лесі Українки, 27\2) їздив на день народження Льоні Паланичко - керівника Вишгородського РОВД, де забили до смерті Володю Манченко. Разом святкували, пили горілку, сиділи в ресторані тощо. А тим часом "підлеглі" Павленка - проводили "розслідування" насильницького зникнення Володя Манченка...Результат наліцо.
Льоні Паланичко - одіозний товарісч, наприклад, дехто з Вишгородського РОВД розповідав мені, що Льоня примушував слідчих слідчого відділу зкидатися йому на стройку (він тоді свій особняк будував у Вишгороді). Слєдаки регулярно змушені були "допомагати" абсолютно "добровільно" Льоні, бо йому не було де жити. Цей будиночок три-поверховий потрапив навіть на телеекрани країни:
https://glavred.info/life/253998-nachalnik-vyshgorodskoy-milicii-zhivet-v-shikarnom-osobnyake-i-ezdit-na-novenkom-lexus.html
та
https://tsn.ua/ukrayina/kerivnik-vishgorodskoyi-miliciyi-shokuvav-svoyih-koleg-shikarnim-mayetkom-na-naberezhniy-i-dorogim-lexus-301555.html
Тут треба для справедливості ще один фактор згадати. Річ у тім, що Вишгородський РОВД регулярно охороняв Межигір"я - в часи Віктора Фьодоровича Януковича, яке доречі охороняли інші спецпідрозділи, навіть російські ГРУ - про що писав нардеп Лещенко у своїй книзі "Межигірський синдром". Так от, звісно між ВИшгородською міліцією і Вітєй-Овочем, і прокурорами - був тісний зв"язок-дружба. Звідси і безкарність абсолютна, тотальна. Ніхто досі не покараний за це вбивство в Вишгородському РОВД.

І ще. Наслідки таких от "розслідувань".
Тиждень тому - "совпадєніє" в іншому райвідділі у Харкові здається - випадково "сам" "застрелився" затриманий.
Затриманий, повторюю, застрелився!
З табельної зброї поліцейського, яка була в кабурі для прихованого носіння-зберігання. Ага...в наручниках ще й..."сам", все "сам"! Просто цирк дю Солей!

До війни - щороку в райвідділах країни міліціонери вбивали-забивали стабільно по 60 (шістьдесят) чоловік щороку. Просто адмін затриманих, доставлених тощо.
Їх забивали до смерті в перші години, дні після доставлення в ровд. Це було в період з 2000- по 2012 роки. Був лише один рік, коли вбитих було не 60, а лише 20. Це результати моніторингу УГСПЛ.
#ДинникТимофій, #Динник, #Вайдич, #ПаланичкоЛеонід, #прокурорськесвавілля
Tags: #Вайдич, #Динник, #ДинникТимофій, #ПаланичкоЛеонід, #прокурорськесвавілля, police brutality, police brutality in ukraine, torture in ukrainian police, Вайдич, Динник, Динник Тимофій, Паланичко Леонід, прокурорське свавілля
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments