avvocato_oleg (avvocato_oleg) wrote in ua_antiment,
avvocato_oleg
avvocato_oleg
ua_antiment

Держава без правосуддя - лише шайка розбійників!

у нас немає судів. лише офгєвші люди в мантіях на дорогих лімузінах - без честі і совісті. кати-перевертні...таких більшість. нажаль. Тому Господь і покарав наш народ війною.
(мої враження від суду над Сливоцьким). Почитайте статтю Діми Гройсмана, він як і завжди був правий!
http://www.nihilist.li/2014/11/02/dmitrij-grojsman-o-sodomskom-pravosudii/

22.12.15 Судді Апеляційного суду Миколаївщини - умили руки. Відмовились слухать заяву Сливоцького про перегляд справи за нововиявленими. Просто. І по бєспрєдєлу. Главу №34 КПК писали не для них.
11836872_10153506246920586_503444007827462790_n.jpg
Наша доблєсна прокуратура за 12 (дванадцять) років так і не спромоглась опитати потерпілого Сливоцького - який став жертвою катів в погонах, нагадаю, Колю 03.11.03 надзвичайно жорстоко катували співробітники міліції, вимагаючи "явки"-зізнання у вбивстві гр.Грачової В.Д., а потім і гр.Кришталь В.

Нагадаю, що 13.11.15 Суддя Оксана Міронова (Вознесенськ) винесла постанову про скасування незаконної постанови прокуратури (про відмову в розслідуванні фактів катувань і тортур Сливоцького М.В.), і про обов"язок прокуратури Миколаївської області провести досудове розслідування фактів застосування до тракториста Сливоцького недозволених методів під час досудового слідства в 2003-04 роках. https://youtu.be/YuufePdi7V8
В тому числі - опитати потерпілого від тортур Сливоцького. Але до цього часу ані слідчий прокуратури Кологривий, ані будь-хто інший (наприклад, представник Уповноваженого ВР з прав людини) так і не знайшов часу прийти до Сливоцького і опитати його щодо фактів тортур і катувань в міліції.

Ось інтерв"ю із невинно-засудженим вознесенським трактористом, якого призначили на роль цапа-відбувайло замість реального вбивці - Табаровського (Вознесенського) маніяка Кравченка Сергія Івановича. відео №1
і відео №2

Держава без правосуддя - лише шайка розбійників! (С) Св.Августін
573440_2.jpeg

тут є документи по катуванням (в хорошій якості): http://innocentsukr.blogspot.com/2015/12/blog-post.html

Проект "Вбивці, які не вбивали"
Tags: Миколаїв, ‎Сливоцький‬, ‎кривосудие‬, ‎суддівськесвавілля‬, ‪‎Суди‬
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments