di_mur (di_mur) wrote in ua_antiment,
di_mur
di_mur
ua_antiment

Міліціонера, який повинен був свідчити проти колег, знайшли повішеним

Міліціонера, який повинен був свідчити проти колег, знайшли повішенимРідні загиблого впевнені, що з ним розправилися його ж колеги.

У Кіровограді знайшли у зашморгу 37-річного працівника міліції, йдеться у сюжеті "Новин 2+2", пише ТСН .

Працівник ізолятору тимчасового тримання Олександр Розуменко був головним свідком обвинувачення у справі за звинуваченням слідчих міліції у побитті затриманого. Але до засідання він не дожив дві доби.

Повішеним у власному гаражі його знайшла мати. Рідні 37-річного міліціонера переконані, що його вбили. Твердять - про це свідчать сліди, що ведуть до обійстя, відірвані ворота гаража, відсутність хоч якоїсь підставки для ніг та жодних відбитків пальців навколо.

"Він не міг, тому що він сильно любив свою сім'ю. У нього дуже великі плани були. Про новий рік ми вже балакали. Він не міг такого зробить і кинуть своїх діточок", - впевнена вдова загиблого Наталя Розуменко.

Вона розповідає, що на її чоловіка останнім часом сильно тиснули на роботі. Колеги не розуміли, як він міг піти проти своїх, проти оперів. Батько загиблого стверджує: за сином тривалий час стежили невідомі. У день смерті він збирався заявити про це у райвідділ, але не встиг. Т

им часом колеги загиблого поки що не схиляються ані до припущень рідних загиблого про вбивство, ані до версії самогубства. "Було зафіксовано факт смерті працівника міліції. Чоловік загинув через повішання. По даному факту відкрито кримінальне провадження. Про причини смерті та обставини того, що сталось, можна буде сказати після проведення низки експертиз", - повідомила речник МВС України у Кіровоградські області Віталіна Бевзенко.

Резонансну справу крім міліції тепер розслідуватиме ще й прокуратура. Усі версії пообіцяли перевірити особливо ретельно. Попередні висновки обіцяють оприлюднити за 10 днів.
Tags: наши люди, подвиги милиции
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments